HAKKIMIZDA

Türkiye'nin En Kuzeyinde Bir Butik Otel

Tüm odalarda klima, kablosuz internet, telefon, televizyon, minibar ve saç kurutma makinesi bulunuyor.Sinop Merkez Tersane mevkiinde liman içerisinde bulunan Harbour Otel havalimanına 5,5 km, otogara ise 6,3 km uzaklıkta bulunuyor. Meşhur Yalı kahvesi, restaurant ve çay bahçeleri gibi şehrin en çok ziyaret edilen yerlerine yürüme mesafesinde olup,misafirlerine kendilerini evlerinde hissettirecek temiz, nezih ve huzurlu bir ortam. Tüm odalarda klima, kablosuz internet, telefon, televizyon, minibar ve saç kurutma makinesi bulunuyor.

butik otel sinop, sinopta otel, sinop konaklama, sinop pansiyon, sinop pansiyonları, sinopta konaklama, otel sinop, sinop hotel, sinopta kalmak, sinopta tatil, tatil sinop, sinop oteller

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Sinop Merkez Tersane mevkiinde liman içerisinde bulunan Harbour Otel havalimanına 5,5 km, otogara ise 6,3 km uzaklıkta bulunuyor. Meşhur Yalı kahvesi, restaurant ve çay bahçeleri gibi şehrin en çok ziyaret edilen yerlerine yürüme mesafesinde olup,misafirlerine kendilerini evlerinde hissettirecek temiz, nezih ve huzurlu bir ortam.


  • Klima, Tv, Wi-fi, Minibar
  • Havalimanına 5,5km Otogara 6,3km mesafede
  • Şehrin en çok ziyaret edilen yerlerine yürüme mesafesinde

sinop otelleri, sinop hotel, sinop otel, sinopta tatil, tatil sinop, sinop oteller, sinop butik otel